Nokia Camera 4.8.1.1 (winphone)

Nokia Camera

Nokia Camera
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce , Almanca , [SITE_GENERIC]-ch , Fransızca , İspanyolca , İtalyanca , Rusça

  • TOPLAM İNDİRME

    1,350

  • Geliştiricinin Diğer Ürünleri

Nokia Camera, hem amatör hem de profesyonel kullanıcılar için çekim seçenekleri sunan bir fotoğraf uygulamasıdır.

Nokia Camera, Lumia telefonunuzla etkileyici fotoğraflar yakalamanıza ve düzenlemenize yardımcı olan bir mobil uygulamadır. Nokia Pro Cam'in tüm özelliklerini, Nokia Smart Cam'in en iyi özelliklerini kullanmanıza imkan tanır.

Nokia'nın Windows Phone platformu için geliştirdiği resmi uygulamalar arasında olan Nokia Camera, hem amatör hem de profesyonel kullanıcılara hitap ediyor. Otomatik modda hiçbir ayarla uğraşmadan harika fotoğraflar çekebilir, farklı modlara kolayca geçiş yapabilirsiniz. Profesyonellere hitap eden manuel mod, pozlama, deklanşör hızı, ISO, beyaz dengesi ve odaklanma gibi ince ayarları kullanıma sunar.

Her kullanıcı için farklı çekim modu sunan uygulama ile harika kolajlar da oluşturabilirsiniz. Bunun için fotoğraflarınızı bir araya getiren akıllı sekans işlevini kullanabilirsiniz. Ayrıca flaş efekti uygulayarak hareketi vurgulayabilir, hareketli nesneleri çıkartabilir veya hareket ekleyebilirsiniz.

Fotoğraflarınızı orjinal hallerinde saklayarak dilediğiniz zaman düzenleme seçeneği de tanıyan uygulamayı en iyi performansla kullanabilmeniz için Lumia Black güncellemesini almanız gerekiyor.

YORUMLAR