Old School Racer 2 1.1.0.2 (winphone)

Old School Racer 2

Old School Racer 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Old School Racer 2, ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz fizik tabanlı motor yarışı oyunu.

Old School Racer 2, Windows Phone telefonunuzda ücretsiz olarak oynayabileceğiniz motor yarışı oyunları arasında yer alıyor ve oynanış yönünden Offroad Racing, Hill Climb Racing’e oldukça benziyor.

Harika 3 boyutlu grafikler sunan oyunda bu sefer birbirinden güçlü motosikletleri kullanıyoruz. Yarıştığımız pistler yine engebeli yapıda ve çeşitli engeller içeriyor. Kontrollerin son derece basit olduğu ancak oynanabilirliğin bir alışma devresi gerektirdiği oyunda tek ve çok oyunculu mod olmak üzere iki seçenek sunuluyor. Bu bağlamda yarışlara tek başınıza katılabileceğiniz gibi dünyanın dört bir yanından yarışçılarla da kozlarınızı paylaşabiliyorsunuz. Ancak daha keyifli olan çoklu oyuncu modunun belirli bir seviyeye geldikten sonra açılması iyi düşünülmemiş. Öte yandan oyunun başlangıcındaki motosiklet oldukça kötü ve diğer motosikletleri açmak için büyük zaman harcamanız gerekiyor.

Motosikletinizle çeşitli akrobatik hareketler yapmanızı zorunlu kılan 40 bölümün bulunduğu Old School Racer 2, sürekli olarak güncellenerek kusurların kapatıldığı ve yeni özelliklerin dahil edildiği ender mobil oyunlardan biri. Fizik tabanlı yarış oyunlarını oynamaktan keyif alan herkese kesinlikle öneririm.

YORUMLAR