One Touch Drawing 2.4.0.0 (winphone)

One Touch Drawing

One Touch Drawing
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

One Touch Drawing, tek dokunuşla noktaları birleştirip şekli oluşturmaya çalıştığınız zorlu bir Windows Phone bulmaca oyunu.

One Touch Drawing, noktaları birleştirerek şekil oluşturmaya dayanan bir bulmaca oyunu ve Windows Phone platformunda da indirilebilir durumda. İlk oynadığınızda oldukça kolay gelecek ancak arkadaşlarınızdan yardım almadan ilerleyen bölümleri göremeyeceğiniz bulmacalar içeren oyun beyni harekete geçiren harika bir yapım. Kesinlikle indirip denemenizi öneriyorum.

One Touch Drawing adından da anlayacağınız üzere çizim gerektiren bulmaca oyunlarından biri. Noktaları birleştirerek istenilen şekli ortaya çıkarmaya çalıştığınız oyunda 140’dan fazla seviye bulunuyor. Bulmacaları çözdükçe yeni seviyelerini kilidini açıyorsunuz. Oyununun oynanışı ise son derece basit. Tek yapmanız gereken noktaları birleştirmek ve görseli oluşturmak. Ancak tek ve önemli bir kural var. Şekli oluştururken aynı noktanın üzerinden birden fazla geçemiyorsunuz. Yani tüm noktalarını kafanıza göre birleştirip şekli hemen oluşturabileceğiniz bir oyun değil. Oyuna ısındırma amaçlı olduğu ilk bakışta anlaşılan bölümlerin ardından bulmacalar oldukça zorlaşıyor. En fazla 4 noktadan oluşan şekiller yerini birkaç noktadan oluşan karmaşık şekillere bırakıyor.

Şekillerin yenilendiği ve bulmaca sayısının artırıldığı oyunda çözmekte zorlandığınız bulmacalarda sonuca ulaşmanız için iki seçeneğiniz var. Oyunu oynayan bir arkadaşınızdan yardım alabilir veya oyunun ipucu seçeneğinden yararlanabilirsiniz. Sınırlı sayıda olan ipuçlarını kullanmak için telefonunuzu sallamanız yeterli. Yalnız ipuçlarını 100. seviyeden sonra yani başınızın iyice ısınmaya başlayacağı bulmacalarda kullanmanızı öneririm.

Tek dokunuş ile tüm noktaları bağlamayı gerektiren eğlenceli ve zorlu bulmaca oyunu One Touch Drawing’i beyin fırtınası yapmayı seven herkese öneririm.

YORUMLAR