Pirate Escape 2015.422.1246.214 (winphone)

Pirate Escape

Pirate Escape
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Pirate Escape, Windows Phone cihazınızda oynayabileceğiniz ücretsiz ve kaliteli bir korsan temalı kaçış oyunu.

Pirate Escape, Karayip Denizin en başarılı mürettebata sahip 10 yıldır yağmalama yapan oldukça deneyimli bir korsanın yerine geçtiğimiz bir kaçış oyunu. Windows Phone için de ücretsiz olan oyunda her bölümde farklı mekanlarla karşılaşıyoruz.

Gerek görselleriyle gerekse de oynanışı ile Windows Phone platformundaki en iyi korsan kaçış oyunu diyebileceğim Pirate Escape oyununda ıssız bir adada tutsak edilen bir korsana yardım ederek bulunduğu yerden kaçmasını sağlıyoruz.

Korsan temalı kaçış oyununda ücretsiz olarak oynamamıza izin verilen, her birinde ayrı bir mekanda bulunduğumuz 10 bölüm yer alıyor. İlk bölümde bir yardımcımız var ve bize kaçış konusunda yardımcı olacak objelerin kullanımını gösteriyor. Aynı zamanda kısa bir süre içerisinde oyuna alışmamızı da sağlıyor.

Bir zindanın içerisinde başladığımız oyunda yol alabilmek için bulduğumuz objeleri birleştirip yeni bir obje oluşturmamız ve sonrasında objeyi kullanacağımız yeri bulmamız gerekiyor. Yani diğer kaçış oyunları olduğu gibi nesne bulup doğrudan kullanmaya yönelik bir oyun değil. Kafa yorma gerektiren gerçekten bulmaca çözdüğünüzü hissedeceğiniz bir oyun.

Parçaları birleştirip bulunduğumuz hücreden kaçmaya çalıştığımız oyunda 10 bölüm haricinde ekstra (bonus) bölümler de var lakin bunlar oyun esnasında kazandığımız altınlarla açılmıyor. Hepsini gerçek para vererek ayrı ayrı açabiliyor veyahut tek seferde yüklü bir miktar ödeyerek açabiliyorsunuz.