Police Cop Duty Training (winphone)

Police Cop Duty Training

Police Cop Duty Training
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    90

  • Üretici

    AppStream Studios

Police Cop Duty Training, şehrin en iyi polis memurlarından biri olmaya çalıştığınız simülasyon oyunu.

Police Cop Duty Training, Android ve iOS platformunun yanı sıra Windows Phone’da da karşımıza çıkarak bizleri oldukça şaşırtan bir polis eğitim oyunu. Ücretsiz olarak indirebildiğimiz polis oyununda hepsi birbirinden zorlu eğitimlerini tamamlamaya çalışıyoruz. Hedefimiz şehrin en iyi polis memurlarından biri olmak.

Detaylı hazırlanmış yüksek kalitede görselleriyle kendisine çeken polis oyununda şehirde işlenen suçların artmasını görerek polis olmaya karar veren bir vatandaşın yerine geçiyoruz. Polis akademisinde tamamlamamız gereken eğitimlerin hepsi zor ve zaman alıyor. Zıplama, koşma, kaçma, sürme, ateş etme gibi bir poliste bulunması gereken yetenekleri kazanmaya çalıştığımız oyunda eğitimler üç bölüme ayrılmış.

Başlangıç bölümünde verilen süre içerisinde kutular arasında atlayarak bitiş noktasına ulaşmamız isteniyor. Tanıtım aşaması olduğundan bu bölümde fazla zorlukla karşılaşmıyoruz. Zıplayarak eğitimimizi başarıyla tamamladıktan sonra ikinci bölüme geçiyoruz. İkinci bölümde polis aracını kullanmayı öğreniyoruz. Geniş bir alanda sürüş imkanı bulduğumuz bölümü de istenildiği şekilde tamamladıktan sonra atış yeteneğimizi ortaya çıkarıyoruz.

Atlı ve arabalı, eğitimli polis köpekleriyle suçluların korkulu rüyası polis memurlarından biri olmaya çalıştığımız, kısa süreli oynanışta sıkmayan kaliteli bir Windows Phone oyunu olduğunu düşündüğüm Police Cop Duty’yi tavsiye ederim.

YORUMLAR