Racing 3D 1.0.0.3 (winphone)

Racing 3D

Racing 3D
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Racing 3D, arcade türünde bir araba yarışı oyunu ve Windows Phone için ücretsiz.

Racing 3D, gerçek sürüş deneyimi sunan simülasyon tarzında sıkıcı yarışı oyunlarından sıkıldıysanız deneyebileceğiniz bir yapım. Arcade türünde olduğundan gerçekçilikten biraz uzak ancak son derece hızlı bir oynanış sunan yarış oyunu Windows Phone platformunda da karşımıza çıkıyor ve de ücretsiz olarak.

Windows Phone 8 ve üzeri yüklü tüm cihazlarda akıcı bir şekilde oynayabildiğimiz araba yarışı oyununda yolda zor tutulan her biri birbirinden güçlü motorlara sahip spor arabaları kontrol ediyoruz. Çok sayıda araç ve pist seçeneğinin bulunduğu oyunda kazandığımız yarış neticesinde ücretsiz olarak açabildiğimiz, bizleri oyun içerisine çeken heyecanlı modlar yer alıyor. Birinci olmaktan başka şansımızın olmadığı klasik yarışlar, her turda birinci gelmemiz gereken sona kalanın dona kaldığı eleme usulü yarışlar, checkpoint ve düello deneyimleyebildiğimiz oyun modları arasında. Tabii ki kariyerimize amatör bir sürücü olarak başladığımızdan çok yarışa katılmamız ve rütbe atmamız gerekiyor.

Kıyıda köşede kalmasına rağmen görsel olarak günümüz popüler araba yarışı oyunları ile yarışan Racing 3D oyununda arabamızı özelleştirme ve yükseltme şansına da sahibiz. Sadece yarışlar sonrası kazandığımız paralarla aracımızın hızına (son hızı, hızlanma süresi, nitrosu) ayar çekebiliyoruz. Özelleştirme olarak ta arabamızı boyamaktan başka bir şey yapamıyoruz.

Oyunun kontrollerinden de kısaca bahsetmek istiyorum. Tek bir kontrol seçeneğimiz var lakin oldukça basit tasarlandığından hemen alışıveriyoruz. Otomatik hızlanan arabamızı kontrol etmek için cihazımızı eğiyor, nitroyu ekranın köşelerine dokunarak kullanıyor, fren yapmak için de ekranın herhangi bir yerine dokunuyoruz.