Rally Point 4 1.0.0.0 (winphone)

Rally Point 4

Rally Point 4
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Rally Point 4, Windows Phone 8.1 cihazınızda akıcı bir şekilde oynayabileceğiniz tamamen ücretsiz bir ralli oyunu.

Rally Point 4, Windows Phone cihazınıza ücretsiz indirip oynayabileceğiniz en kaliteli ralli oyunu diyebilirim. Hem görsel açıdan hem de oynanış olarak beklentileri karşılayan yarış oyununda birbirinden güçlü ralli arabaları ile farklı pistlerde ve hava koşullarında zaman sınırlı yarışları katılıyoruz.

Windows Phone 8.1 işletim sistemli tüm cihazlarda aynı akıcılıkta oynanabilen ralli oyununda her biri farklı sürüş tekniği gerektiren 9 araba yer alıyor. Tahmin edeceğiniz üzere ralli arabalarının tümü ilk etapta erişilebilir değil. Yarışları kazandıkça kilitlerini kaldırıyor ve seçebiliyoruz. (Seçilebilir fazla sayıda ralli arabasının olması ve bunların para verilmeden açılabilmesi oldukça güzel.) Ralli arabası seçimimizi yaptıktan sonra kendimizi pistte buluyoruz. Tek başımıza yardımcı pilot eşliğinde birbirinden zorlu virajları geride bıkarak yarışı zamanında tamamlamaya çalışıyoruz. Verilen sürenin de aşağısında bir sürede bitirirsek ek puan alıyoruz ancak bunu başarmak oldukça zor.

Hiçbir uygulama içi satın alım içermeyen nadir yarış oyunları arasında yer alan Rally Point 4 oyununda farklı ralli arabalarının yanında farklı pist seçenekleri de mevcut. Çölün ortasında, sık ormanlarda ve karlı dağların ardında yarışlara katılabiliyoruz.

Oyunun kontrolleri ise alışma evresi gerektirecek kadar zor. Direksiyon sol tarafta, gaz ve fren sağ tarafta, nitro bunların hemen altında, ikaz göstergesi de tam ortada yer alıyor.

Rally Point 4 Özellikleri:

  • Hız ve beceri isteyen oynanış
  • Seçilebilir 9 ralli arabası ve yarış pisti
  • Farklı hava koşullarında yarışma
  • Çok sayıda başarım

YORUMLAR