Shark Dash 1.0.0.0 (winphone)
Shark Dash
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Shark Dash, Gameloft'un fizik tabanlı bulmaca oyunu.

Shark Dash, Gameloft tarafından geliştirilmiş fizik tabanlı bulmaca oyunu. Kısa sürede bağımlılık yaratan oyunda Sharkee adında oyuncak bir köpekbalığını yönetiyor, karşımıza çıkan tüm ördekleri midemize indiriyoruz.

Windows Phone platformu için ücretli gelen bulmaca oyununun ilginç bir hikayesi bulunuyor. Kısaca bahsetmem gerekirse; Sharkee ve onun oyuncak köpekbalığı kız arkadaşı insan boyunda bir küvette keyif sürmekte iken aniden kalabalık bir ördek topluluğu gelir ve Sharkee’nin kız arkadaşını kaçırır. Sharkee de kaçırılan kız arkadaşını bulmak için ördeklerin peşine düşer.

Sharkee’ye kız arkadaşını bulması için yardım ettiğimiz oyunda her bölümde amacımız karşımıza çıkan tüm ördekleri yemek veya etkisiz hale getirmek. Gayet basit olsa da köpekbalığınla yaptığımız hareketler sayıldığından mümkün olduğunca az hamlede ördekleri yememiz gerekiyor. Sharkee’nin zor durumda kaldığı vakitlerde de ona arkadaşları eşlik ediyor. Sawy, Hammy, Scuby adını taşıyan üç köpekbalığının her biri farklı yeteneklere sahip.

Shark Dash Özellikleri:

  • 100’e yakın bölüm (Güncellemelerle yeni bölümler ekleniyor.)
  • Roma’dan Japonya’ya 4 farklı ortam
  • Çok sayıda görev ve başarım

YORUMLAR