Sim Emergency Driver 1.0.1.0 (winphone)

Sim Emergency Driver

Sim Emergency Driver
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Sim Emergency Driver, Windows Phone telefonunuza ücretsiz indirip oynayabileceğiniz bir acil kurtarma oyunu.

Sim Emergency Driver, hayat kurtarma üzerine kurulu bir simülasyon oyunu ve ilginç olarak Windows Phone platformunda da ücretsiz olarak karşımıza çıkıyor. Ambulans, İtfaiye gibi acil durum araçlarını kullandığımız oyunda amacımız şehrin farklı noktalarında meydana gelen kazalar sonucu yaralanan insanları kurtarmak.

Fazla kaliteli olmayan görsellere sahip olmasına rağmen oynarken keyif alacağınızı düşündüğüm acil kurtarma oyununa çaylak bir Ambulans şoförü olarak başlıyor ve insanların hayatlarını kurtararak kariyerimize devam ediyoruz. Bazen bir araba kazası sonucu ağır yaralanmış birini, bazen iş kazası sonucu vücudunun çeşitli bölgeleri zarar görmüş birini kurtardığımız, bazen de yangınlara müdahale ettiğimiz oyunda amacımız hayat kurtarma olduğundan aracı hem hızlı hem de dikkatli sürmemiz gerekiyor. Aracımızın güvenlik seviyesini ve süreyi görebiliyoruz ancak navigasyon olmadığından kaza yerine ulaşmakta bazen zorluk çekebiliyorsunuz.

Ambulans ile başladığımız ve görevleri tamamladıkça farklı araçlar kullandığımız oyunda kontroller son derece basit tutulmuş. Aracı sağa sola yönlendirmek için sol taraftaki, gaz fren yapmak için sağ taraftaki butonları kullanıyoruz. Siren de gaz frenin olduğu bölümde. Kontroller kadar oynanışın da zor olmadığını, gerçekçilikten biraz uzak olduğunu söylemem gerek.

Sim Emergency Driver, düşünce olarak güzel ancak oynadığımda fazla başarılı bulduğum Windows Phone oyunları arasında. Simülasyon türünü seviyorsanız ücretsiz olması açısından deneyebilirsiniz.

YORUMLAR