Sleeve Music 2015.512.840.4927 (winphone)
Sleeve Music
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    32

  • Üretici

    Orange Tribes

Sleeve Music, Windows Phone platformunda ücretsiz kategorisinde en yeni müzik uygulamalarından biri.

Sleeve Music, Windows Phone 8 işletim sistemli telefonunuzda ücretsiz kullanabileceğiniz en iyi müzik uygulaması diyebilirim. Çalışırken, seyahat ederken, tatildeyken, spor yaparken hayatınızın her anında müzik dinlemeyi seviyorsanız harika çalma listeleri arasından seçim yapma ve müzik arşivinizi ekleme seçenekleri sunan bu uygulama oldukça hoşunuza gidecektir.

MixRadio kadar başarılı bir müzik uygulaması olduğunu düşündüğüm Sleeve Music, Windows Phone platformunda da ücretsiz olarak geliyor. Kayıt işlemi ile uğraşamadan doğrudan kullanabildiğiniz uygulamada iki seçeneğiniz var: Kendi müzik arşivinizi aktarabiliyor ve kategoriler halinde listelenen her ruh haline en uygun parçalardan hazırlanmış çalma listelerini dinleyebiliyorsunuz. Çalma listeleri güzel düşünülmüş ancak bir Spotify değil. Diğer bir deyişle şarkı sayısı az ve kaliteli değil. (en azından bana öyle gelmedi.)

Şarkıları SoundCloud, video klipleri YouTube üzerinden sunan Sleeve Music uygulamasında arama yaparak dilediğiniz şarkıyı favoriler listesine katabiliyor ve sadece beğendiğiniz parçalardan oluşan çalma listeleri hazırlayabiliyorsunuz. Ancak şarkıları düzenlemeniz ve birden fazla çalma listesi oluşturmanız mümkün değil. Bunun dışında Türkçe şarkılara ulaşmak oldukça güç. Bu noktada yabancı müzik dinlemeyi seviyorsanız uygulamayı indirmenizi tavsiye ederim.

Windows Phone platformunda Spotify entegrasyonu sunmayan Sleeve Music, özellikle yabancı müzik dinleyenlere önerebileceğim bir uygulama. Ücretsiz olması ve kayıt olmadan kullanılabilir olması güzel lakin çalma listelerinin artırılması, yerli şarkılara daha çok yer verilmesi gerekiyor.

YORUMLAR