Smart Wallpapers 3.4.4.5 (winphone)

Smart Wallpapers

Smart Wallpapers
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Smart Wallpapers, Windows Phone telefonunuz için her gün QHD çözünürlükte ücretsiz duvar kağıtları sunuyor.

Smart Wallpapers, Windows Phone telefonunuzun başlangıç ve kilit ekranını farklı duvar kağıtlarıyla kişiselleştirmeyi seviyorsanız kullanmanız gerektiğini düşündüğüm bir uygulama. Her gün yeni bir duvar kağıdının eklendiği uygulamanın en dikkat çeken özelliği sadece QHD çözünürlükte duvar kağıtlarını sunması.

Duvar kağıtları bazılarımız için anlam ifade etmezken, bazılarımız için telefona bambaşka bir gözle bakmamıza neden olur. Telefonun başlangıç ekranı ve kilit ekranı için seçilen duvar kağıtlarının en büyük sorunu kaliteli olmamaları ve indirmek için internet bağlantısı gerektirmesidir. Smart Wallpapers, bu soruna çözüm getiren duvar kağıdı uygulamalarından biri. Sadece Windows Phone platformunda karşımıza çıkan uygulamada 100.000’den fazla farklı kategoride üstelik QHD çözünürlüklü duvar kağıtları bulunuyor.

Duvar kağıtlarını soyut, anime, otomobil, hayvan, yapı gibi kategoriler halinde sunan uygulamayı diğerlerinden ayıran bir özelliği de detaylı arama fonksiyonu. Örneğin; başlangıç ekranınızı sevimli bir kediyle süslemek istiyorsunuz. Etiket olarak “Cats”i işaretlediğiniz vakit, kategoriden kedi resimleri bulmakla uğraşmadan tüm kedi resimlerini listeleyebiliyorsunuz. Ayrıca aynı ekranda renk seçimi yapmanız da mümkün.

YORUMLAR