SofaScore LiveScore 2.0.7.0 (winphone)

SofaScore LiveScore

SofaScore LiveScore
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    306

  • Üretici

    BAREAL LTD

Windows Phone mobil cihazlarda tüm spor haberlerine ve istatistiklerine ulaşmak SofaScore LiveScore ile oldukça kolay.

Mobil cihazlarda, özellikle de Windows Phone işletim sistemine sahip akıllı telefon ve tabletlerde spor uygulamaları bulmanın biraz zor olduğu bir gerçek. Zira işletim sistemi henüz istenen düzeye gelmiş değil ve bu nedenle geliştiriciler de bu cihazlara uygulama geliştirmekten çekiniyorlar. SofaScore LiveScore uygulaması ise Windows Phone'daki bu eksikliği giderebilecek yegane uygulamalardan bir tanesi olarak karşımıza çıktı. Spor sevdalılarının kesinlikle göz atmaları gereken uygulama sayesinde tüm spor dallarına dair haberleri anında alabilirsiniz.

Uygulamada futboldan tutun da voleybola, rugbye, basketbola, tenise ve pek çok diğer spor dalına dair bilgiler yer aldığı için kullanırken hiç bir konuda geri kalmanız mümkün değil. Yer alan diğer bilgiler arasında maç istatistikleri, takım ve futbolcu istatistikleri, haberler, canlı skorlar, videolar, fikstürler ve anlık bildirimler yer alıyor.

Uygulamanın sahip olduğu bildirimleri filtrelemek mümkün ve böylece istemediğiniz haberleri görmemek ve istediklerinizi görmek mümkün hale geliyor. Uygulama ücretsiz olarak sunulduğu için herkes kolaylıkla indirebilir ve arayüzünün çok kolay kullanılır bir yapıda hazırlanmış olması sayesinde spor dallarına dair bilgilere olabildiğince hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Dünya kupası ve diğer tüm şampiyonalar konusunda özel sayfalar ve fikstürler bulunması ise bu tip önemli olaylar hakkında bilgili olmanıza yarıyor. Eşleşmeler, sonuçlar ve gelecek maçlara dair bilgileri basit bir şekilde görebilmek mümkün.

YORUMLAR