Spider Square (winphone)

Spider Square

Spider Square
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Spider Square, tek başınıza veya dünya genelinde kişilerle oynayabileceğiniz ağ fırlatma oyunu.

Spider Square, Bird Climb’ın yapımcılarından yepyeni bir beceri oyunu. Örümcek adam rolünü üstlendiğimiz oyunda tehlikeli engellerle dolu platformda salına salına ilerliyoruz.

Son olarak Windows Phone platformunda karşımıza çıkan çok oyunculu beceri oyununda ilginç karakterlerle ağımızı atarak ilerlemeye çalışıyoruz. Olabildiğince ilginç karakterlerimizi platform üzerinde ilerletmek için sürekli olarak ağ atmamız gerekiyor. Ekrana basılı tutarak ağımızı fırlatıyor ve bunu seri şekilde yaparak yol alıyoruz. Karakterimizle bunu başarabilmek biraz zor. Çünkü platform çok girintili çıkıntılı yapıda ve oyuna devam edebilmemiz açısından yolumuza olmadık yerde çıkan altınları toplamamız gerekiyor.

Spider Square, tek oyunculu modda da oldukça zevkli ancak çok oyunculu modunu da kesinlikle denemenizi öneririm. Aynı platformda başkalarıyla sallana sallana ilerlemek büyük keyif veriyor. Tabii ki rakibimizle aynı anda ilerlememiz gerektiğinden biraz zor.

Göze hoşa gelen, uzun süreli oynanışta dahi yormayan minimal görsellerle süslenmiş oyunda karakterlerle ağ atarak ilerlemenin yolu ekrana dokunmaktan geçiyor. Ancak ekrana ne kadar sıklıkta ve sürede basacağınızı çok iyi ayarlamanız gerekiyor. Çok kısa basarsanız ağı atmıyor; uzun basarsanız da fazla tepeye çıkıyor, önünüzdeki engele tosluyorsunuz.

YORUMLAR