Star Wars: Commander 2.1.0.5 (winphone)

Star Wars: Commander

Star Wars: Commander
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Star Wars: Commander, Disney'in yeni aksiyon dolu strateji oyunudur.

Star Wars: Commander, Disney tarafından geliştirilmiş yeni strateji oyunudur. İsyancılar ve İmparatorluk olmak üzere 2 tarafın olduğu oyun adını Yıldız Savaşlarından aldığından evrenin en uzak galaksilerinde kendimizi buluyor; kendi üssümüzü kurabiliyor ve geliştirebiliyoruz.

Disney’in yepyeni mobil oyunu Star Wars: Commander, Yıldız Savaşları takipçi olan – olmayan herkesin oynarken büyük keyif alacağı harika bir strateji oyunu. Farklı gezegenlere seyahat ettiğimiz ve bize verilen görevleri tamamlamaya çalıştığımız oyunda iki taraf bulunuyor; Galaksiyi kontrol etmek isteyen İmparatorluk ve kahramanlık peşinde koşan İsyancılar. Tarafımızı seçtikten sonra oyuna dalış yapıyoruz. Üssünüzü koruyabileceğiniz ve savaşmak için kullanabileceğiniz çok sayıda birim elinizin altında. Düşmanı alt üst eden ve gelişmenizi sağlayan bu birimlerin hepsi yükseltilebiliyor. Tabii ki emrinizde olan ordunuzu da güçlendirebiliyorsunuz.

Star Wars: Commander, ücretsiz olarak oynanabilen ancak çeşitli satın alımlar sunan mobil oyunlardan biri. Oyunun 512MB RAM’li cihazlarda çalışmadığını da belirtelim.

YORUMLAR