Supermarket Mania 2 1.7.1.0 (winphone)

Supermarket Mania 2

Supermarket Mania 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Supermarket Mania 2, Windows Phone cihazınızda oynarken vaktin nasıl geçtiğini anlamayacağınız simülasyon oyunlarından biri.

Supermarket Mania 2, Windows Phone platformunda ücretsiz indirilebilir olan en iyi süpermarket işletme oyunu olarak öne çıkıyor. G5 Entertainment imzasını taşıyan yapımda Tinseltown adında bir yerde süpermarket açan Nikki ve arkadaşlarına başarılı olmaları için yardım ediyoruz.

G5 Entertainment’ın seri haline gelmiş popüler simülasyon oyunlarından biri olan Supermarket Mania’nın devamı niteliğinde hazırlanan Supermarket Mania 2 oyununda daha detaylı hazırlanmış yüksek kalitede grafikler, yeni müşteriler, yeni müzikler, yeni reyonlar, yeni oyun dinamiği ilk göze çarpan yenilikler arasında. Her açıdan geliştirilen oyunda farklı yerlerde geçen 80’e yakın bölüm bizleri karşılıyor. İlk bölümler tahmin edeceğiniz üzere süpermarketi tanımaya, işleri öğrenmeye yönelik ve günlük kazanmamız gereken miktar oldukça düşük. Zaten her bölümün başında neyin nasıl yapılacağı konusunda bilgilendiriliyoruz. Bu açıdan oyuna kolaylıkla alışacağınızı, ilk bölümde bile panik olmayacağınızı söyleyebilirim.

Süpermarket işletme becerimizi test eden oyunun oynanışı ise biraz alışma gerektirecek kadar zor. Çünkü süpermarkette herhangi bir yardımcımız bulunmuyor ve her işi kendimiz yapmak zorundayız. Malları depodan alıp reyonlara yerleştirme, reyonları kontrol etme, yerleri temizleme, kasaya bakma dahil her iş bizden soruluyor. Oyunun zorluğu daha ilk bölümlerden kendisini gösteriyor. Gelen müşterilerin dilediklerini alabilmeleri içi reyonları sürekli kontrol etmemiz gerekiyor. Öte yandan alışverilerini tamamladıklarında da fazla bekletmemiz gerekiyor. İkisinden de birini eksik yaptığımızda müşteri sinirlenip süpermarketi terk ediyor.

Oldukça tempolu geçen oyunda gün sonunda kazanmamız ve maksimum kazanacağımız miktar belli. Diğer güne merhaba diyebilmek için kazanmamız gereken miktar yeterli oluyor. Ancak süpermarketimize yeni makineler alabilmek, reyonların kapasitelerini artırabilmek için ek paraya ihtiyacımız oluyor. Bu noktada oyunu oynarken fazla rahat davranmamanızı, kazanabildiğiniz kadar kazanmanızı öneririm.

Supermarket Mania 2, restoran, süpermarket gibi işletme yönetimi oyunlarından keyif alanların deneyebilecekleri bir Windows Phone oyunu olmuş. Mobilde oyun oynamaya fazla zaman ayırabilliyorsanız indirip deneyin derim.

YORUMLAR