Switch to Windows Phone 2015.528.449.2725 (winphone)

Switch to Windows Phone

Switch to Windows Phone
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Switch to Windows Phone, Android'den Windows Phone'a geçiş yaparken ihtiyaç duyacağınız yardımcı bir uygulama.

Switch to Windows Phone, Microsoft’un Android’den Windows Phone’a geçiş yapmayı düşünen kullanıcılar için hazırlamış resmi bir uygulama olarak öne çıkıyor. Ücretsiz sunulan uygulama ile kablosuz ağa ihtiyaç duymadan birkaç dokunuşla Android cihazınızdaki kişileri, sms’leri, fotoğraf, video ve müziklerinizi Windows Phone cihazınıza aktarabiliyorsunuz.

Switch to Windows Phone hem Android hem de Windows Phone platformunda karşımıza çıkıyor. Android’den Windows Phone’a geçiş sürecinde verilerinizi kaybetmek istemiyorsanız oldukça kullanışlı bir uygulama ancak her iki cihazınızda da yani hem Android hem de Windows Phone cihazınızda bu uygulamanın yüklü olması gerekiyor. Bu aşamadan sonra tek yapmanız gereken uygulamadaki yönergeleri takip etmek. Türkçe dil desteği mevcut ancak son derece basit bir kullanım sunduğundan gerek duymuyorsunuz; duymacağınızı düşünüyorum.

Switch to Windows Phone uygulamasını kullanabilmeniz için öncelikle aşağıdaki bağlantıdan Android cihazınıza aynı uygulamayı indirip kurmanız gerekiyor. Android cihazınıza yükledikten sonra WiFi seçeneğini seçiyor ve sonrasında Windows Phone cihazınıza geçerek bu uygulamayı açıyorsunuz.

YORUMLAR