The Machine 1.5.1.0 (winphone)

The Machine

The Machine
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

The Machine, Windows Phone platformundaki bulmaca oyunları arasında en zorlusu.

The Machine, Windows Phone kullanıcılarına özel hazırlanmış bulmaca oyunları arasında yer alıyor ve şu ana kadar gördüklerim arasında kesinlikle en zor olanı. Siyah beyaz görselleri ile dikkat çeken oyunda ufak bir mürekkep damlasını kontrol ediyorsunuz. Tek yapmanız gereken mürekkep damlasını girdaba sürüklemek ancak oyun belli bir noktadan sonra içerisinden çıkılamaz bir hal almaya başlıyor ve ilerlemek için ciddi anlamda kafa yormanız gerekiyor.

Windows Phone telefonunuza ücretsiz indirip oynayabileceğiniz The Machine, başta kolay gibi gözüken ancal oynadıkça öyle olmadığını göreceğiniz fizik tabanlı bir bulmaca oyunu. Mürekkep damlasını kontrol ettiğiniz oyun karmaşık platformlara sahip bir makine içerisinde geçiyor.

Düşünmeden hareket edemeyeceğiniz ve mükemmel zamanlama gerektiren ve kesinlikle sabır gerektiren onlarca bölümün yer aldığı oyunda iki mod ve çok basitten saç baş yoldurmaya giden 30 bölüm yer alıyor.

The Machine, beyni harekete geçiren oynaması çok zevkli ve “diğer platformlarda neden yok?” dedirten ender yapımlardan. Boş zamanlarda vakit öldürmek için birebir olan klasik bulmaca oyunlarından sıkıldıysanız kesinlikle denemelisiniz.