Top Gear: Drift Legends (winphone)

Top Gear: Drift Legends

Top Gear: Drift Legends
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Top Gear: Drift Legends oyununda programdaki araçlarla drift yarışlarına katılıyoruz.

Top Gear: Drift Legends, BBC televizyon kanalında yayınlanan motorlu taşıtlara ilgi duyanların kaçırmadığı tv programı Top Gear’ı yakından takip edenlere özel hazırlanmış mobil oyunlar arasında. Serinin tüm oyunları gibi ücretli ve gerek araba gerekse de pistler programdakinden farksız.

Windows 10 Mobile işletim sistemli telefonlarla uyumlu olan drift yarışı oyununda iki farklı zorluk düzeyinde yarışma şansımız var. Arcade mobilde ilk kez drift yarışı oynayacak kişiler için, Sim de drift uzmanları için hazırlanmış. 5 ülkede 25 pistte yarışma şansı bulduğumuz oyunda amacımız verilen süre içerisinde mümkün olduğunca şov yapmak. Arabamızı sürekli olarak kaydırarak puanlarımızı katlamamız gerekiyor ancak yollar olabildiğince dar olduğundan kolay drift yapma şansına sahip değilsiniz.

Tepe kamera açısından oynamaktan başka seçeneğin sunulmadığı oyunun kontrolleri aslında oldukça basit. Sağ tarafta gaz, sol tarafta yön butonlarından başka bir şey yok. Tabii ki bu üç butonu da profesyonelce kullanmanız gerekiyor ki yoldan çıkıp süre kaybetmeyesiniz ve yarışı yüksek puanla tamamlayabilesiniz.

YORUMLAR