Top Gear: Race the Stig 1.0.0.0 (winphone)

Top Gear: Race the Stig

Top Gear: Race the Stig
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Top Gear : Race the Stig, Windows Phone işletim sistemine sahip cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz ücretsiz bir yarış oyunudur.

Top Gear : Race the Stig, popüler televizyon şovu Top Gear için geliştirilmiş olan ve kullanıcıların Windows Phone işletim sistemine sahip akıllı telefonları ve tabletleri üzerinde ücretsiz olarak oynayabilecekleri resmi araba yarışı oyunudur.

Oyunseverlere televizyon şovu sırasında gördükleri efsanevi araçları kullanma şansını sunan oyunun en can alıcı noktalarından bir tanesi de oyunseverlerin gizemli test sürücüsü Stig ile kafa kafaya yarışabilecek olmaları.

TV şovu Top Gear'ı takip edipte dünyaca ünlü arabaları süren test sürücüsü Stig'i tanımayanınız yoktur sanırım. Şimdiye kadar hiç Stig'i yenebileceğinizi düşünmüş müydünüz? İşte alın size bir fırsat.

Yoğun bir trafiğin olduğu yollarda yarışacağınız oyunda karşınıza çıkan araçları atlatmalı, oyun içerisinde yer alan güçlendiriciler yardımıyla hız sınırlarını zorlamalı ve rampaların üzerinden atlayarak yüksek puanlar toplamalısınız.

Yaptığınız en yüksek skorları Twitter ve Facebook gibi sosyal ağlar üzerinden arkadaşlarınızla paylaşarak onlara meydan okuyabileceğiniz oyun oldukça sürükleyici ve eğlenceli bir oynanışa sahip.

Top Gear: Race the Stig Özellikleri:

  • Televizyon programında gördüğünüz simgesel araçlarla yarışma şansı
  • Farklı başlıklarla sürücünüzü özelleştirebilme
  • Oyun içi güçlendiriciler ile trafiği hiçe sayma
  • Facebook ve Twitter üzerinde skorunuzu paylaşarak arkadaşlarınıza meydan okuma

YORUMLAR