Top Gear: Stunt School (winphone)

Top Gear: Stunt School

Top Gear: Stunt School
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Top Gear: Stunt School, dünya çapında düzenlenen tehlikeli yarışlarda boy gösterdiğiniz bir Windows Phone oyunu.

Top Gear: Stunt School, modifiyeli spor arabalarla dünya genelinde ölümüne yarışlarına katıldığımız bir Windows Phone oyunu ve telefonumuza ücretsiz indirip sonuna kadar hiçbir ücret ödemeden oynayabiliyoruz.

Windows Phone platformunda kaliteli görsellerle karşımıza çıkan yarış oyunları arasında olan Top Gear: Stunt School’da adından da anlayacağınız üzere arabalarla akrobatik hareketler yaparak para kazanıyoruz. Bölüm bölüm ilerlediğimiz oyunda birbirinden zorlu görevler veriliyor. Gazı köklemeden geçme ihtimalimizin olmadığı fizik kurallarını hiçe saymamız gereken, en ufak dalgınlığımızda hayatımıza son veren pistlerde yarışıyoruz.

Sarmal köprülerden geçtiğimiz, yüksek rampalardan kuş gibi süzüldüğümüz sıradışı araba yarışı oyununda yarışlarda gösterdiğimiz performansa bağlı olarak kazandığımız altınları aracımızın performansını artırmak için veya yeni bir aracın kilidini açmak için kullanıyoruz.

Çin, New York, Moskova, Alcatraz, Londra kısacası dünya genelinde tehlikeli yarışlarda boy göstererek günlerimizi geçirdiğimiz oyunda elde ettiğimiz başarıyı arkadaşlarımızla paylaşabiliyor başka bir deyişle onlara meydan okuyabiliyoruz.

YORUMLAR