Top Speed (winphone)

Top Speed

Top Speed
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Top Speed, şehrin suçluları ve çeteleriyle drag yarışlarına katıldığınız kaliteli bir Windows Phone oyunu.

Top Speed’in Windows Phone telefonunuzda oynayabileceğiniz en kaliteli drag yarışı oyunu rahatlıkla söyleyebilirim. Hem görsel hem de oynanış olarak üst düzey bir yarış oyunu arıyorsanız T-Bull imzasını taşıyan yepyeni yapımla kesinlikle tanışmalısınız.

Windows Phone platformunda da çıkış yaparak beni oldukça şaşırtan drag yarışı oyununda standartların biraz dışına çıkıyoruz. Göz alıcı spor arabalardan polis arabalarına 60’ın üzerinde seçeneğin yer aldığı oyunda kariyer modu beni benden aldı. Tıpkı bir zamanlarda Need For Speed oyununda olduğu gibi her yarış sonrası sıralamamız artıyor ve daha popüler yarışçılarla kapışma şansı buluyoruz. Yarışlar neticesinde verilen paralarla aracımızı modifiye edebiliyor, performansını artırabilecek dokunuşlar yapabiliyor, boyayıp çıkartma ekleyerek çekici bir görünüm kazandırabiliyoruz.

Kariyerimiz süresince beş şehir gezerek her şehrin en iyisinin anahtarını almaya çalıştığımız oyunda yarışlarda kazandığımız paralar karşılaştığımız yarışçıların (şehrin suçlularından çetelerine birçok isim var.) popülerliğine göre farklılık gösteriyor. Tabii ki en çok şehrin en iyisi ile karşılaşmamızda alıyoruz. Binbir zorlukla kazandığımız paraları mevcut kullandığımız aracı geliştirmek (performans iyileştirme oldukça önemli çünkü ne kadar iyi yarışçı olursanız olun aracınızın motorunu, nitrosunu geliştirmezseniz rakibiniz sizi rahatlıkla geçebiliyor.) ve özelleştirmek için kullanıyoruz.

Top Speed, araba çeşitliliğiyle, modifiye ve yükseltme seçenekleriyle, yüksek kalitede görselleriyle şu an için Windows Phone’daki en iyi drag yarışı oyunu.

YORUMLAR