Traffic: Road Racing 1.0.0.1 (winphone)

Traffic: Road Racing

Traffic: Road Racing
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Traffic: Road Racing, Asphalt Overdrive kadar kaliteli bir araba yarışı oyunu ve sadece Windows Phone'da var.

Traffic: Road Racing, sonsuz koşu türü ile araba yarışını birleştiren popüler yapım Asphalt Overdrive oyunundan esinlenerek hazırlanmış ve mobil tarafta sadece Windows Phone platformunda karşımıza çıkıyor. Ücretsiz olarak indirebildiğimiz ve cihazımızda fazla yer kaplamayan yarış oyununda sınıflarının en iyileri ile sokak yarışlarına çıkıyoruz.

Asphalt Overdrive oyununa alternatif olarak oynanabilecek kadar başarılı bir yapım olan Traffic: Road Racing oyununda Bmw, Lamborghini, Porsche, Ferrari, Mustang dahil çok sayıda araba ile trafiğin aktığı yollara çıkıyor ve illegal yarışlara katılıyoruz. Tabii ki ilk yarışta bunlardan en yavaş gidenini ve en çirkin tasarıma sahip arabayı altımıza alıyoruz. Yarış esnasında topladığımız puanları yeni araçların kilidin açmak için kullanıyoruz.

Hangi arabayla yarıştığımıza karar verdikten sonra yarış türünü seçmemiz isteniyor. Yarışlar trafiğin tek yönlü olduğu, araçları sollayarak ilerlediğimiz tek yön yarışı, hem araçları solladığımız hem de karşıdan gelen araçlara dikkat ederek ilerlememiz gereken çift yönlü yarış, 90 saniye yarıştığımız hız limitini aştığımız zamana karşı yarış ve kontrolleri öğrendiğimiz, pratik yaptığımız serbest yarış olarak kategorilere ayrılmış olarak karşımıza çıkıyor. Bunlardan dilediğimizi seçerek yarışa başlıyoruz.

Oyunda puan kazanmak için araçlara çarpmadan yol almamız yeterli oluyor. Araçların yanından ne kadar hızlı geçersek yani hayatımızı ne kadar riske atarsak o kadar fazla puan kazanıyoruz. Topladığımız puanları iki farklı şekilde harcayabiliyoruz. Yeni araçların kilidini açabiliyor veyahut kullandığımız aracın hız, fren ve direksiyon sistemini yenileyebiliyor ve aracımızı farklı renkleri boyatabiliyoruz.

Gece gündüz farklı iklim koşullarında illegal yarışları katıldığımız oyunun kontrol sistemi çok basit ve birden fazla seçeneğimiz var. Dokunmatik butonları kullanarak veya cihazımızı eğerek aracımızı kontrol ediyoruz.

YORUMLAR