Two Dots (winphone)
Two Dots
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    49

  • Üretici

    Playdots, Inc.

Two Dots, renkli noktaları birleştirmeye çalıştığınız zor bir o kadar eğlenceli bulmaca oyunu.

Two Dots, renkli noktaları birleştirmeye dayanan popüler bulmaca oyunu ve son olarak Windows Phone platformunda karşımıza çıkıyor. Tamamen ücretsiz olarak sunulan oyun evresen nitelikte. Yani telefonunuza indirdiğiniz vakit aynı zamadan bilgisayar veya tabletinize de inmiş oluyor. 

Oyunda amacımız renkli noktaları birleştirmek. Dikey, yatay, kare, zigzag her ne şekilde olursa olsun noktaları birleştirerek ilerliyoruz. Tabii ki bunu gözümüz kapalı yapmamızı engelleyen öğeler mevcut. Tablonun düz bir şekilde karşımıza çıkmaması, birkaç dokunuşla tablodan düşen renkli noktaların olmadık yerlere konumlandırılması, hareket sınırımızın olması gibi çok sayıda zorlayıcı engel bulunuyor.

Hemen hızlıca bitirebileceğimiz bölümlerden üzerinde düşünerek oynamamız gereken, kafa yormadan asla geçemeyeceğimiz son derece zor bölümlere yüzlerce bulmaca içeren oyunda her bölüm farklı tasarlanmış. Bazı bölümlerde siyah noktaları tablonun en sonuna taşımamız, bazı bölümlerde belli sayıda renkli noktayı birleştirmemiz, bazı bölümlerde de bomba oluşturup toplu silme yapmamız isteniyor. Haftalık düzenlenen etkinliklere katılırsak özel bölümler görebiliyoruz.

YORUMLAR