Ultimate Guitar Tabs 1.3.0.0 (winphone)

Ultimate Guitar Tabs

Ultimate Guitar Tabs
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    88

  • Üretici

    Ultimate Guitar USA LLC

Ultimate Guitar Tabs, 300.000'den fazla akor ve taba Windows Phone cihazınızda ulaşabileceğiniz kaliteli bir müzik uygulaması.

Ultimate Guitar Tabs, gitar, bas ve bateri tablarını ve akorlarını Windows Phone cihazınız üzerinden görüntülemenize izin veren bir uygulama ve de oldukça popüler. 300.000’den fazla tab ve akor ile mobilde kullanabileceğiniz en geniş içerikli tab görüntüleme uygulaması.

Gitar ve davul çalmayı yeni öğrenen biri olarak parçaları nasıl çalacağınızı düşünüyorsanız Ultimate Guitar Tabs’ın geniş arşivine göz atmanızı öneririm. Yüzbinlerce akor ve tabı bünyesinde barındıran, dünyanın en geniş veri tabanına sahip Ultimate-Guitar adresinde bulunan tablara mobil cihazınızdan ulaşma ve cihazınıza indirerek çevrimdışı ulaşma kolaylığı sunan Ultimate Guitar Tabs uygulaması Windows Phone platformunda da hem görsel hem de içerik olarak başarılı bir şekilde karşımıza çıkıyor. Tahmin edeceğiniz üzere bu platformda da ücretli.

Ultimate Guitar Tabs sitesinden satın aldığınız tab ve akorları senkronize ederek bir daha alma zahmetinden kurtaran uygulamanın en dikkat çeken özelliği tab paketleri. Uygulamayı geliştirenler tarafından önceden hazırlanmış tab paketleri arasında özel parçaları (aşk şarkıları, yılbaşı şarkıları gibi) veyahut müzik türlerini (rock, metal, pop gibi) bulabiliyorsunuz.

Her tab türü (gitar, bas, bateri, akor) için en iyi 100 listesi sunarak popüler parçaların tablarına daha rahat erişme imkanı tanıyan Ultimate Guitar Tabs uygulamasının beğendiğim diğer bir özelliği de gelişmiş arama fonksiyonu oldu. Bir parçanın sadece solo kısmını arıyorsanız anında ulaşabiliyorsunuz veyahut zorluk düzeyine, akor ayarlarına göre filtreleme yapabiliyorsunuz.

Ultimate Guitar Tabs, yeni enstrüman çalmaya başlamış kişilerin yanında orta düzeyde bilen kişilerin de kullanabileceği bir gitar, bas, bateri tab ve akor uygulaması.

YORUMLAR