What's Pixelated 1.3.0.0 (winphone)

What's Pixelated

What's Pixelated
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

What's Pixelated, kelime bilginizi ve resim tahmin etme gücünüzü test edebileceğiniz bir Windows Phone oyunu.

What's Pixelated, yapboz oyununa farklı bir boyut kazandıran süper eğlenceli bir Windows Phone oyunu. Tamamen ücretsiz olarak indirebildiğimiz bulmaca oyununda pikselleştirilmiş görselleri tahmin etmeye çalışmakla yetinmiyor, sihirli kelimeyi de bulmaya çalışıyoruz.

Parçaları birleştirmeye yönelik klasik yapboz oyunları çok kolay geliyorsa hem görsel tahmin etme gücünüzü ve kelime bilginizi test eden What’s Pixelated oyunu ile kesinlikle tanışmalısınız. Sadece Windows Phone platformunda bulunan oyunda birbirinden zorlu görseller karşımıza çıkarılıyor.

Oyunun oynanışına baktığımızda farklılık olmadığını görüyoruz. Yine karıştırılmış şekilde karşımıza çıkarılan bir görsel var ve parçaların yerini değiştirerek tahmin etmeye çalışıyoruz. Ancak görseller açık şekilde değil, pikselleştirilmiş olarak karşımızda olduğundan görseli bulmak oldukça zaman alıyor. Oyunu zorlaştıran kısım bundan sonra başlıyor. Görseli tamamen açsak dahi sonraki bölüme geçemiyoruz. Görseli bulmanın yanında görselin ismini de bulmamız gerekiyor. Bu noktada yabancı bir oyun olduğundan kelimeleri nasıl bulacağınızı düşünebilirsiniz ancak oyunun Türkçe dil desteği de bulunmakta. Bence yabancı dilde oynamak zorlaştırdığından daha eğlenceli ama siz bilirsiniz; seçim sizin.

Oyunda tabii ki puan sistemi de bulunmakta. Puan kazanma şekli diğer yapboz oyunlarından farklılık göstermiyor. Ne kadar az kare açtırarak kelimeyi bulursanız o kadar fazla puan kazanıyorsunuz.

YORUMLAR