Wrong Way Racing 1.2.0.0 (winphone)

Wrong Way Racing

Wrong Way Racing
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Wrong Way Racing, oyuncak arabalarla yarıştığınız eğlenceli bir Windows Phone oyunu.

Wrong Way Racing, oyuncak arabalarla oynama keyfini Windows Phone'a taşıyan en iyi oyun diyebilirim. Sekiz şeklinde oldukça geniş bir pist üzerinde oyuncak arabaları yarıştırarak saatlerimizi harcadığımız zamanlara bizleri götüren oyun yüksek kalitede görseller sunmasa da kısa sürede sarıyor ve oldukça eğlenceli.

Windows Phone platformunda resmi olarak bulunmayan popüler Android ve iOS oyunlarından biri olan Wrong Way Racing'de oyuncak arabaları kontrol ediyoruz. Yassı bir pist üzerinde oldukça hızlı geçen oyunu eğlenceli kılan ise kontrol ettiğimiz aracın diğerleriyle aynı doğrutulda gitmiyor olması. Yani ters yönde yol alıyor ve diğer arabalara çarpmamaya çalışıyoruz. Bitiş çizgisini kazasız belasız görmenin tek yolu ise piste odaklanmak. Arabamız kendi hızlanabilse de şerit değiştirmek için komutumuzu bekliyor. Tek bir dokunma hareketiyle şerit değiştirerek kaza yapmadan yolumuza devam edebiliyoruz lakin oyun fazlasıyla hızlı olduğundan ve sadece iki şerit olduğundan son derece hızlı düşünmeniz ve harika reflekslerinizi kullanmanız gerekiyor.

Görsel olarak bir şey sunmadığından oldukça ufak boyutlu olan oyuncak araba yarışı oyununda puan sistemi de bulunmakta. Kontrolünü sağladığımız kırmızı arabayla çarpmadan ne kadar fazla tur atarsak puanımız o kadar artıyor. Puanlarımızı yeni oyuncak arabalar satın almak için kullanabiliyoruz.

Hata kabul etmeyen yarış oyununun kontrol sistemi oldukça kolay. Aracımız otomatik olarak hızlandığından bize sadece şerit değiştirmek için ekrana dokunmak kalıyor. Tabii ki dokunma hareketini hızlı bir şekilde ve yerinde yapmalısınız.