2048 Number Puzzle Game 4.0 (Android)

2048 Number Puzzle Game

4.0
2048 Number Puzzle Game
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

2048 Number Puzzle Game, son zamanlarda popüler olmaya başlayan 2048 bulmaca oyununu oynayabileceğiniz ücretsiz ve eğlenceli bir uygulamadır.

2048 Number Puzzle Game, oynadıkça bağımlısı olup kurtulamayacağınız fakat oynarken oldukça keyif veren bir sayı oyunudur. Oyundaki amacınız çok basit. 2048 sayılı kareyi elde etmek. Fakat bu söylendiği kadar kolay elde edilmiyor. Tam bir beyin fırtınası yaşatan oyunda saatlerce vakit geçirebilirsiniz.

Daha önce 2048 oynamadıysanız ilk bakışta oyun biraz karmaşık gelebilir fakat hiç de karmaşık bir oyun değildir. Oyunda 16 ufak kareden oluşan tablodaki aynı rakamları birleştirerek daha yüksek değere sahip kareler üretmeye çalışmalısınız. Bu sayede rakamları gittikçe büyüterek 2048'i elde edebilirsiniz. Rakamları birleştirebilmek için sağ, sol, aşağı ve yukarı hamleleri yapabilirsiniz. Örneğin parmağınızı sağa doğru kaydırdığınızda, sağa doğru hareket edebilen tüm kareler hareket edecek ve yan yana olan 2 aynı rakam birleşecektir. Ayrıca her hareket ettiğinizde boş alanlarda 2 değerinde yeni bir kare oluşacaktır. Boş alanları dikkatli bir şekilde kullanarak karelerin değerini arttırabilirseniz 2048'i elde edebilirsiniz. 2048'i elde ettiğinizde oyunu kazanmış oluyorsunuz.

Özellikler:

  • Bağımlılık yapıcı
  • Yüksek puanlar listesi
  • 2048'den elde ettikten sonra daha yüksek puan için devam edebilme
  • Eğlenceli oyun yapısı
  • Mobil cihazlar için optimize edilmiş

Rakamlarla aram iyidir diyorsanız, 2048 Number Puzzle Game'i ücretsiz olarak indirerek oynamaya başlamalısınız. Elde ettiğiniz yüksek puanları aşağıdaki yorum bölümünden bizimle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR