24me Smart Personal Assistant V1.006 (Android)

24me Smart Personal Assistant

24me Smart Personal Assistant
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

24me uygulaması ile kendi yapılacaklar listenizi oluşturabilir ve daha düzenli bir çalışma hayatı yaratabilirsiniz.

24me hem özel hem de profesyonel hayatında kullanabileceği kapsamlı bir not alma uygulaması arayanlar tarafından tercih edilebilecek türden bir yapım.

Hem tablet hem de akıllı telefonlar üzerinde sorunsuz bir şekilde çalışan bu uyuglama sayesinde kendinize yapılacaklar listesi oluşturabilir, görev yönetcisini kullanarak işlerinizi organize edebilir ve önemli anlarınızı kaydederek hatırlatıcılar kurabilirsiniz. Oluşturduğunuz listeleri arkadaşlarınızla ve yakınlarınızla paylaşabilir, bu sayede herhangi bir projede daima organize bir şekilde ilerleyebilirsiniz.

Uygulamada birçok farklı özellik kullanıcıların işlerini kolaylaştırmak üzere tasarlanmış. Kendinize yeni bir not oluşturacaksanız kameranızı kullanarak fotoğraflar çekebilir ve notlarınızı daha bilgilendirici bir hale getirebilirsiniz. Kullanıcı dostu arayüzüyle dikkat çeken 24me'de her seviyeden kullanıcının rahatlıkla kavrayabileceği bir tasarıma yer verilmiş.

Rahat bir kullanım deneyimi sunan 24me kişisel görevlerini tek bir merkezde toplamak isteyen kullanıcıların mutlaka denemesi gereken seçeneklerden biri.

YORUMLAR