360 Clean Droid

360 Clean Droid
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

360 Clean Droid, Android cihazınızı temizleyerek aldığınız ilk güne döndüren ücretsiz bir optimizasyon uygulamasıdır.

360 Clean Droid, Android telefon ve tabletinizi optimize ederek satın aldığınız ilk güne döndüren oldukça faydalı bir mobil uygulamadır. CCleaner ve Clean Master uygulamalarına alternatif olarak kullanabileceğiniz uygulama ile tek dokunuşla yaptığınız optimizasyon sonrası cihazınızın performansını artırabilirsiniz.

Modern, sade ve kullanışlı kullanıcı arayüzü ile gelen optimizasyon uygulaması 360 Clean Droid, gereksiz uygulama ve oyunlarla doldurduğunuz telefonunuzun hafızasını temizleyerek depolama alanı açar ve Android cihazınızın daha hızlı çalışmasını sağlar. Web geçmişi, kısa mesaj geçmişi, telefon aramaları kayıtları gibi özel verileri temizleyen Gizlilik Koruması işlevine de sahiptir. Ayrıca cihazınıza yüklediğiniz tüm uygulamaları tek bir bakışta görebilir, dilediğinizi silebilir, açılışta çalışacak uygulamaları belirleyebilirsiniz.

Android cihazınız hafıza, depolama alanı veya diğer bir sebepten ötürü yavaşlamaya başladıysa 360 Clean Droid uygulamasını yükleyerek Android cihazınıza rahat bir nefes aldırabilirsiniz.

YORUMLAR