360 Degree 1.0.3 (Android)

360 Degree

360 Degree
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

360 Degree, 360 derece dönebilen dairede topunuzla elmasları yemeniz gereken bir Android beceri oyunu.

360 Degree, Ketchapp’ın imzasını taşımamasına rağmen son derece zorlayıcı çabuk düşünüp hareket etmeye iten bir beceri oyunu. Android cihazımıza ücretsiz indirebildiğimiz, tüm beceri oyunları gibi oldukça ufak boyutlu olan oyunda kendi komutumuzla 360 derece dönebilen bir platformda topla pırıltılı taşları yemeye çalışıyoruz. Tabii ki bunu kolaylıkla yapmamızı engelleyen iki sürpriz var.

Android telefon ve tabletinizdeki oyunlar listenizde uzun süreli bakmada bağımlılık yaratan beceri gerektiren oyunlar da varsa bu listeye 360 Degree oyununu da katmanızı tavsiye ederim. Benzerleri gibi görsel açıdan birşey sunmadığından hemen indirip oyuna dalış yapıyoruz. 360 derece dönebilen büyük bir dairenin içerisindeyiz. Amacımız topla önümüze çıkan ışıltılı taşları alıp puan kazanmak. Daire bizim kontrolümüzde dönüyor ve top da hızlanmıyor. Peki oyunda zor olan nokta nedir? Oyunun zor bana göre eğlenceli tarafı sağ – sol dokunuşlarla döndürdüğümüz dairenin içerisinde gelişigüzel dizilmiş farklı boyuttaki çivilerin olması ve topun fizik kurallarına karşı koyamaması. Bunlar yetmiyormuş gibi puan kazanmak için daire içinde boş boş sağ sol yapmamamız, sürekli olarak farklı yerlerde çıkan objeleri toplamamız gerekiyor. Bunu başarmak için de daireyi durmadan döndürmekten başka seçeneğimiz yok.

Konsantrasyon ve reaksiyon süremizi ölçen harika bir oyun olduğunu düşündüğüm 360 Degree, basit yenilikçi kontrol sistemi, renkli interaktif tasarımı, öğrenmesi kolay ustalaşması zor oynanışıyla öne çıkıyor. Ücretsiz olması açısından Android cihazınıza indirip bir el deneyin derim.

YORUMLAR