360 Pong

360 Pong
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

360 Pong, Android tablet ve akıllı telefonlarımız üzerinde oynayabileceğimiz, topun dışarı çıkmasını engellediğimiz bir beceri oyunu.

360 Pong, Android işletim sistemine sahip cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz, eğlenceli fakat bir o kadar da zorlu bir beceri oyunu olarak öne çıkıyor.

Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu oyunda daire içerisinde bulunan topun dışarıya çıkmasına engel olmaya çalışıyoruz. Bunu yapabilmek için kontrolümüze ufak bir iç bükey parça veriliyor. Bu parçayı dairenin etrafında döndürebiliyoruz. Topu içerde tutmak için bu parçayı topun yol aldığı doğrultuya doğru götürmemiz gerekiyor. Bu parçadan seken top zıt yöne doğru gitmeye başlıyor. Biz de dış bükey parçayı bu sefer o bölgeye doğru götürüp topun yine dışarı çıkmasını engellemeye çabalıyoruz. Bu döngüde ilerleyen oyunda ne kadar uzun süre bu görevi sürdürürsek o kadar fazla puan alıyoruz.

Oyunda basit ve göz yormayan bir tasarıma yer verilmiş. Modellemelerin kalitesi yerinde fakat göz alıcı efektler veya animasyonlar yok. Beceri oyunlarının genelinde görmeye alıştığımız bir hava olduğunu söyleyebiliriz.

360 Pong'da elde ettiğimiz puanları dilersek arkadaşlarımızla da paylaşma şansına sahibiz. Bu yolla kendi arkadaş grubumuz içinde eğlenclei bir rekabet ortamı oluşturabiliyoruz. Açıkçası 360 Pong basit bir yapıya sahip olmasına rağmen birçok oyuncu tarafından sevilerek oynanacaktır. Siz de boş zamanlarınızda oynayabileceğiniz, reflekslere dayalı bir oyun arıyorsanız 360 Pong'u denemenizi tavsiye ediyoruz.

YORUMLAR