44 Küp

44 Küp
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

44 Küp, son zamanların popüler oyunu aa'ya farklı bir bakış açısı getirmiş eğlenceli bir beceri oyunudur.

44 Küp, dünyanın en çok oynanan oyunlarından olan aa'ya farklı bir bakış açısı getiren eğlenceli bir beceri oyunu. Bu alanda farklılık arayanların mutlaka denemek isteyeceği oyunu Android işletim sistemine sahip akıllı telefon veya tabletlerinizden rahatlıkla oynayabilirsiniz. Amacımız birbirinden farklı zorluk seviyelerinde beceri kabiliyetimizi göstermek ve küpleri birbirine değmeyecek şekilde yerleştirmek olacak.

Son zamanların en popüler oyununun aa olduğunu hepimiz biliyorum. Metroda, işte veya okulda sıkılan herkesi birazcık gözlemleyecek olursanız inanılmaz derece aa bağımlısı olduklarını görürsünüz. Hareket eden bir platformun üzerinde sayıları yerleştirmeye çalıştığımız oyun ilk bakışta oldukça kolay görünüyordu. Hangimiz 49. bölümü geçmek için büyük çaba sarfetmedi ki? İşte 44 küp oyunu da aa oyunu karşısında dimdik duran Türk geliştirici tarafından yapılmış eğlenceli bir oyun. Giderek artan zorlu bölümleri ve her bölümde farklı bir görsel şölenle eğlenceli bir beceri oyunu olmuş. En az aa kadar bağımlısı olacağınızı düşünüyorum.

Özellikleri:

  • 100 farklı bölüm ve zorluk seviyesi
  • Her bölüm için farklı renkler
  • Her bölümde farklı sürpriz

44 Küp oyununu Play Store üzerinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Pişman olmayacağınıza emin olduğumdan denemenizi mutlaka öneririm.

YORUMLAR