99 Problems 1.10 (Android)

99 Problems

99 Problems
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

99 Problems Android cihazlar için geliştirilmiş, sade tasarımı ve basit oynanışıyla kullanıcıların ilgisini çeken ücretsiz bir platform oyunudur.

99 Problems Android için geliştirilmiş minimalist bir platform, hatta sadece zıplama oyunu. 99 farklı bölümden ulaşan ve gittikçe zorlanan bu renkli dünyada siz sadece ufak bir bloksunuz ve diğer bloklar arasında yolunuzu bulmak için çabalıyorsunuz. Ekrana dokunarak dikey hareket edebileceğiniz oyunda amacınız tüm blokları atlatarak yolunuzu bulmak. 99 Problems işte bu kadar basit bir oynanış sergiliyor.

Oyunun basitliği bir o kadar da zorluğu beraberinde getiriyor. Bloklara dikkat etmeli, doğru zıplamalar yapmalısınız. Bu kadar sade tasarımda ufacık bir hata her şeyi mahvedebildiği için 99 probleminize bir yenisinin eklenmesini istemiyorsunuz. 99 Problems sizlere sürekli zorluk çıkartıyor ancak bir o kadar da ekranın başına kilitliyor. Özellikle Android tablet ve akıllı telefonlarınız arası geçiş yapabileceğiniz oyunda onca bölümü geçmek hiç kolay olmayacak diyebilirim.

Zaman geçirmek için oyuna açsanız dahi birkaç bölümde sinirlenebilir, ancak hemen sonrasında tekrar denemek için kendinizi oyunun başında bulabilirsiniz. İşte 99 Problems böyle bir oyun! Minimalist, renkli, sade ama karakterli. Eğer ufak çaplı platform oyunlarından hoşlanıyor ve basit tasarımları seviyorsanız 99 Problems başınıza yeni problemleri katmak için ücretsiz olarak sizleri bekliyor.