A Color Story 1.0.5 (Android)

A Color Story

A Color Story
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

A Color Story, Android işletim sistemi kullanan telefon ve tabletlerde çalışan, fotoğraflarınıza çeşitli efektler ve renkler vermenizi sağlayan, bir fotoğraf düzenleme uygulamasıdır.

A Color Story, Android telefon ve tabletlerde çalışan bir fotoğraf düzenleme uygulamasıdır.

Yine aynı isimli uygulama merkezi tarafından üretilen A Color Story, şık ve kolay tasarımıyla ön plana çıkıyor. Uygulamayı açtığınızda karşınıza iki seçenek çıkıyor: Var olan fotoğaflardan seç, kamerayı aç. İsterseniz telefonunuzda bulunan fotoğraflarınız üzerinde düzenleme yapabildiğiniz gibi, o an çektiğiniz bir fotoğraf üzerinde de değişiklikler yapabiliyorsunuz. Uygulama, klasik bütün düzenleme şekillerine imkan veriyor: Kırp, boyut ayarla, konstrat, ışık...

Uygulamanın asıl olayı ise fotoğraflar üzerinde yapabildiğiniz renk değişiklikleri ve fotoğraflara ekleyebildiğiniz efektler. Bu efektler diğer uygulamaların aksine, daha çok fotoğrafları renklendirmek üzerine kurulu. Ücretsiz versiyonunda yaklaşık 10 farklı renk ve efekt seçeneği buluyor. Ancak bunların yanında 5 kadar daha farklı seçenek bulunuyor. Bu seçenekleri aktif etmek için ise küçük meblağlarda ödemeler yapmanız gerekiyor. Bazıları için ise uygulamaya Google Play hesabınız ile giriş yapmanız yeterli oluyor. 

YORUMLAR