A Knights Dawn

A Knights Dawn
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

A Knights Dawn eğlenceli bir Android oyunudur.

A Knights Dawn kule savunma tipindeki oyun yapısını farklı bir şekilde sunan başarılı bir strateji oyunudur.

Ücretsiz bir Android oyunu olan A Knights Dawn'da kalemizi savunmak için farklı yeteneklere sahip 6 birimimizi haritanın farklı noktalarına stratejik bir şekilde yerleştirmemiz gerekmektedir. Sürekli üstümüze saldıran düşman birliklerini doğru strateji ile alt ederek tecrübe puanı kazanmaktayız.

A Knights Dawn'da birimlerimizin kullanabileceği 60 tip farklı silah bulunmaktadır Kazandığımız tecrübe puanlarıyla hem birimlerimizi hem de bu silahların özelliklerini geliştirerek daha zorlu düşanlara karşı avantaj kazanabiliriz. Birliklerimiz kendilerine has özel saldırı şekillerine de sahiptir.

A Knights Dawn farklı zorluk seçenekleriyle her oyuncuya yönelik farklı mücadele sunabilmektedir. Böylece oyuncular oyundan sıkılmadan yeni maceralara atılabilirler. Endless mod sayesinde üzerinize durmadan gelen ve giderek zorlaşan düşman akınlarına karşı yeteneklerinizi ve tecrübenizi test edebilirsiniz.

Oyunun el çizimi HD kalitedeki hoş grafikleri oyuna özel bir hava katarak atmosferi pekiştirmektedir. Bunun yanında başarılı ses efektleri ve orkestra tarzındaki müzikler bu yapıyı tamamlayarak oyuna kalite kazandırmaktadır.

Not: Oyun ilk açılışta dosya indirmek ve yüklemek için WiFi bağlantısı gerektirmektedir.

YORUMLAR