A Little War 1.3.6 (Android)

A Little War

A Little War
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

A Little War, strateji oyunu severler için geliştirilen müthiş ve aksiyon dolu bir Android savaş oyunudur.

A Little War, küçük savaş anlamı taşımasına rağmen son derece eğleneli ve heyecan dolu bir Android strateji oyunudur. Kılıcınızı kalkanınızı kuşanarak düşmanlar ile savaşacak ve düşmanların bosslarını yok etmeye çalışarak hazinenin sahibi olmaya çalışacaksınız.

Ülkenizin kahramanı olarak gördüldüğünüz oyunda şehrinize şeytani ejderhalar saldıracak ve sizin göreviniz ise kahraman olarak şehri kurtarmak. Ayrıca tehlikeli ejderhaların yanında bir grup orc'da şehrinize saldırıyor.

Hem şehriniz hem de adalet için savaşacağınız oyunda, 100'den fazla askerle savaşlara gireceksiniz. Hızlı bir oynanışa sahip olan oyunda hızlı karar verme yeteneğiniz varsa başarı oranınız daha yüksek olacaktır.

Özellikler:

  • Savaştaki durumu değiştirebilecek 6 farklı yetenek gücü
  • Hızlı ve yoğun oyun yapısı
  • 100'den fazla asker ile savaşma
  • Etkileyici grafikler
  • Tamamen ücretsiz

Kılıçlı, silahlı ve balyozlu olmak üzere 3 farklı asker grubu bulunan oyunda kahramanınızın özelliklerini arttırarak daha güçlü olmasını sağlayabilirsiniz. Oyun içerisinde 100'den fazla oynayabileceğiniz bölüm bulunuyor. Bu nedenle bitirmek hiç de kolay değil diyebilirim.

Strateji, savaş ve aksiyon oyunlarını seviyorsanız A Little War oyununu Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirerek hemen bu heyecan dahil olabilirsiniz.

YORUMLAR