aa 2 1.0.3 (Android)

aa 2

aa 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

aa 2, ilk versiyonuyla Dünyayı kasıp kavuran aa oyununun çok daha zorlu ve eğlenceli ikinci oyunu.

aa 2, geçtiğimiz aylarda uygulama marketler üzerinde boy gösteren ve kısa sürede milyonlarca kişinin bağımlı hale geldiği Android beceri oyununun yeni ve ikinci serisi. İlk versiyona göre çok daha zorlu ve karmaşık hazırlanan bu oyunda ilk versiyona göre çok daha zor dakikalar sizi bekliyor.

Android telefon ve tabletleriniz üzerinde oynayarak eğlenebileceğiniz oyunda onlarca yeni bölüm bulunuyor. Tamamen özel olarak hazırlanan bölümlerin hepsi el yapımı. Yani bilgisayar tarafından geliştirilmiyor. Oyunu indirip girdiğinizde ilk oyundan bir farkını göremeyebilirsiniz fakat oyundaki asıl değişiklik yapısı ya da temasında değil, tam aksine oyunun akışında. Yani hem ilk serideki oyuna göre farklı stratejiler izlemeniz gerekiyor hem de daha farklı hamleler yapmanız gerekiyor.

Onlarca kopyası çıkarılan oyunun orijinal olan ikinci serisini biran önce indirip modası geçen aa oyunundan sonra yeni bir maceraya girebilirsiniz. aa oyunu kısa sürede çok popüler oldu fakat tüm bu tür oyunların kaderinde olduğu gibi yine kısa sürede modası geçti ve pek çok kişi tarafından unutuldu. Geliştirici firma oyunu yeniden hatırlatmak istediği için ikinci seri olarak yeniden çıkardı ve oyunu yenilerken de oyunun yapısını bozmadan bir çok yenilik getirdi.

aa'yı daha önce oynamış ya da oynamamış olsanız bile oyunun yeni serisi olan aa 2'yi Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip hemen oynamaya başlayın.

YORUMLAR