AaaaAAaaaAAAaaAAAAaAAAA!!! (Android)

AaaaAAaaaAAAaaAAAAaAAAA!!!

AaaaAAaaaAAAaaAAAAaAAAA!!!
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Boston şehrinin gökdelenlerinden atlarken reklam panolarını öpmek, sprey ile duvarları boyamak kimin aklına gelebilirdi ki?

Yükseklikten korkuyorsanız, sizin yerinize gökdelenlerden atlayacak bir kobay bulduk. AaaaAAaaaAAAaaAAAAaAAAA!!! sadece sıradışı ismiyle değil, sıradışı oynanış tarzıyla da kendi özel yerini edinecek bir oyuna benziyor. Bu oyunda gökdelenlerden aşağıya atlamakla kalmıyorsunuz, binaları sprey boya ile boyamanız, reklam afişlerindeki kızları öpmeniz ve sizi protesto edenlere el kol hareketleri yapmanız gerekiyor. Belki de bu şekilde anlatacağımıza, oyunun başarısından bahsetmek daha doğru olur:

iOS İçin Tüm Zamanların En iyi 87’nci Oyunu
• IGF ’10 En İyi Tasarım Finalisti
• Indie Game Challenge ’10 Finalisti
• ModDB Editörler Seçimi Yılın Oyunu

Amerika’nın Boston şehrinde 47 farklı bölümde şehrin tozunu attırırken harika grafiklerin de tadını çıkartın. Oyunun mantık dışı görevleri ve tuhaf espri anlayışı farklı tatlardan hoşlanan oyunseverler için birebir. An itibariyle AaaaAAaaaAAAaaAAAAaAAAA!!! Android kullanıcıları için %67 indirime girerek güzel bir fırsat sunuyor. iOS kullanıcılarınbu indirimi kıskanacağı aşikar.
Eğer reflekslerinize güveniyorsanız, saniyeler içinde alternatif rotalar için hesaplar yapmak sizin kanınızın kaynamasını sağlıyorsa ve ekranı sarsarak oyun oynamanın son noktasını yaşamak istiyorsanız bu oyun size tavsiyemizdir.

YORUMLAR