Account Book 3.0.2 (Android)

Account Book

Account Book
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Account Book, bütçenizi kontrol ederek borç ve alacak kayıtlarınızı yapabileceğiniz ücretsiz bir Android finans uygulaması.

Account Book, gelir gider ve borç alacak hesaplamalarını sizin yerinize hem de tek uygulama üzerinde yapabilen yararlı ve ücretsiz bir Android finans uygulaması.

Sahip olduğunuz hesaplarınızın tümünün kontrolünü yapabileceğiniz uygulama sayesinde ayağınızı yorganınıza göre uzatarak ay sonunda durumunuzun ne olduğunu analiz ederek görebiliyorsunuz.

Borç, alacak, gelir, gider ve fatura muhasebelerini yapabilme özelliklerine sahip olan uygulama tüm bu verilerinizi saklayarak vakti geldiğinde hatırlatma yapabiliyor.

Özellikle maaşını ay sonuna kadar yetiştiremeyen kişilerin içine yarayacak olan uygulamanın son derece kolay kullanıma sahip olması da en büyük artılarından bir tanesi. Türkçe dil desteğine de sahip olan uygulama sayesinde bütçeniz her daim kendi kontrolünüz altında oluyor ve böylece ay sonunda maaşım nasıl bitti demekten kurtuluyorsunuz.

Farklı başlıklar altında oluşturacağınız harcama kayıtları sayesinde her ay sonunda hangi alanda ne kadar para harcamışsınız görebiliyorsunuz. Eğer bu tür bir uygulamaya ihtiyacınız olduğunu düşünüyorsanız, Account Book'u ücretsiz olarak indirip deneyebilirsiniz.