Action Timer

Action Timer
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Action Timer sayesinde hangi işe ne kadar zaman ayırdığımızı takip edebiliyoruz.

Action Timer, Android işletim sistemine sahip olan tablet ve akıllı telefonlarımız üzerinde kullanabileceğimiz bir zaman takibi uygulaması olarak öne çıkıyor.

Hiçbir ücret ödemeden indirip faydalanabileceğimiz bu uygulama sayesinde gün içerisinde yapmış olduğumuz işleri detaylı bir şekilde ölçümleyebiliyoruz.

Uygulamanın özellikle organizasyon işiyle uğraşanlara, planlamacılara, sporculara ve hassas zaman ölçümlemesine dayalı işlerle meşgul olanlara hitap ettiğini düşünüyorum. Bazı plan ve programlar zamanlama olarak hassas dinamikler üzerine kurulu oluyorlar. Dolayısıyla herhangi bir işin beklenen vakitten uzun sürmesi aksaklığa sebep olabiliyor.

Action Timer ise günlük işlerimize ne kadar vakit ayırdığımızı detaylı olarak takip etmemize olanak sağlıyor. Uygulamanın sade arayüzü zaman gidişatını kolayca görebilmemize olanak veriyor. Hesapladığımız zamanlar otomatik olarak akış haline getiriliyor.

Başarılı ve sorunsuz bir çalışma karakterine sahip olan Action Timer, zamanı eksiksiz olarak takip etmek isteyen kullanıcıların mutlaka denemesi gereken seçeneklerden bir tanesi.

YORUMLAR