Adrenaline Racing: Hypercars

Adrenaline Racing: Hypercars
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Adrenaline Racing: Hypercars güzel görünümlü bir mobil yarış oyunudur

Adrenaline Racing: Hypercars oyun severlere özel araçları kullanabilme imkanı veren bir mobil yarış oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir araba yarışı oyunu olan Adrenaline Racing: Hypercars, en iyi teknolojilerle tasarlanmış ve süper hızlara çıkabilen hız canavarlarının yarışlarını konu alıyor. 40'ın üzerinde süper araçla yarışabildiğimiz oyun sürüş yeteneklerimizi sınıyor ve güzel bir görsellik sunuyor. Oyunda Ferrari, Lamborghini, Porsche, Mercedes, Bugatti, Jaguar, Pagani, Koenigsegg, Renault, BMW, Chevrolet, Alfa Romeo, Aston Martin, Lotus, Bentley, Audi, Dodge gibi markaların birbirinden güzel arabalarını kullanma imkanına sahibiz.

Adrenaline Racing: Hypercars içerisinde ormanlık araziler, karla kaplı alanlar gibi farklı mekanlarda yer alan yarış pistlerinde yarışabilmemiz mümkün. 6 farklı yarış pistinin olduğu oyunda görev sistemi de mevcut. Bu görevleri atamamladığımızda para kazanabiliyor ve yeni araçların kilidini açabiliyoruz. Oyunda birçok farklı oyun modu da mevcut.

Adrenaline Racing: Hypercars gerçekçi motor seslerini ve yüksek kaliteli grafikleri birleştiriyor. Oyunu farklı kontrol yöntemlerinden birini kullanarak oynayabilirsiniz. Adrenaline Racing zengin bir içeriğe sahip güzel görünen bir yarış oyunu olarak özetlenebilir.