Adrenaline Rush - Miami Drive

Adrenaline Rush - Miami Drive
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    128

  • Üretici

    Bulkypix

Adrenaline Rush - Miami Drive hız sınırlarını zorlamanıza imkan veren bir mobil yarış oyunu

Adrenaline Rush - Miami Drive basit ve eğlenceli bir yapıya sahip olan sonsuz koşu türünde bir mobil yarış oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Adrenaline Rush - Miami Drive'da 70'lerin Miami'sine yolculuk ediyoruz ve döneme özgü araçları kullanarak kuralları yıkıyoruz. Oyun tamamen aksiyon üzerine kurulu bir yapıya sahip. Trafik kurallarına meydan okuduğumuz oyunda olabildiğince yüksek hızda ilerlerken trafikteki araçların aralarından sıyrılıyoruz, karşımıza çıkan engellere çarpmamaya çalışıyoruz ve polisi atlatmaya çalışıyoruz.

Adrenaline Rush - Miami Drive'da hem normal şeritten hem de karşı şeritten yol alabilmemiz mümkün. Oyunda oldukça hoş görünen klasik arabaları kullanabiliyoruz ve bu arabaları geliştirerek onları hız canavarlarına dönüştürebiliyoruz. Daha yüksek puan toplamak için yol üzerindeki altınları toplayabilmekteyiz. Oyunun grafiklerinin yüksek kaliteye sahip olduğu söylenebilir. Cell shade türündeki grafikler oyuna çizgi roman havasında bir yapı kazandırıyor.

Kolay kontrollere sahip olan Adrenaline Rush - Miami Drive eğer sonsuz koşu oyunlarını seviyorsanız oldukça hoşunuza gidecektir.

YORUMLAR