ADV Screen Recorder 1.3.1 (Android)

ADV Screen Recorder

ADV Screen Recorder
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

ADV Screen Recorder uygulamasını kullanarak Android mobil cihazınızın ekran videosunu çekebiliyorsunuz.

ADV Screen Recorder uygulaması, Android akıllı telefon ve tablet sahiplerinin mobil cihazlarının ekran videolarını kolayca çekebilmeleri için hazırlanmış ücretsiz ekran kayıt araçları arasında yer alıyor ve ücretsiz olarak kullanıcılara sunuluyor. Oldukça hızlı ve sade yapısı sayesinde tüm ekran kayıt işlemlerini sorunsuzca gerçekleştirebiliyorsunuz ve bunlar için herhangi bir root yetkisi de gerekmiyor.

Uygulamanın ekran kaydı almak için iki farklı kayıt motoru bulunuyor. Varsayılan ve gelişmiş motor olarak hazırlanan bu yapı, cihazınızın tüm performansından başarıyla faydalanabilmenizi sağlıyor. Tabii ki çekimleriniz esnasında ekran kaydını durdurmak, çekimin ardından videoyu kesmek ve bazı özelleştirmeler yapmak da ADV Screen Recorder'ın sundukları arasında.

Video çekimi esnasında ekrana renkli kalemlerle çizimler yapmanız, ayrıca çekimin ardından yazı yazma, banner ekleme gibi çeşitli düzenleme fonksiyonlarından yararlanmanız da mümkün. Böylece bilgisayarınızda yeniden ekran videonuzu düzenlemeye gerek kalmadan hemen cihazınıza videonun son düzenlenmiş halini kaydedebiliyor, dilerseniz dostlarınızla ya da takipçilerinizle paylaşabiliyorsunuz.

Uygulama, ekran videosunu kaydederken tabii ki arkaplanda çalışan uygulamaları biraz sınırlandırmanız ve böylece performans kaybını önlemeniz çok önemli. Zira bir miktar işlemci ve bellek tüketimi gerçekleştiren ADV Screen Recorder, zaman zaman düşük donanımlı Android modellerinde cihazın sınırlarını zorlayabiliyor.

Eğer Android ekran kayıtları gerçekleştirmek istiyorsanız göz atmadan geçmemeniz gerektiğini düşünüyorum.