AdVenture Capitalist 1.0.1.883 (Android)

AdVenture Capitalist

AdVenture Capitalist
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

AdVenTure Capitalist, ücretsiz olarak sunulan eğlenceli bir simülasyon oyunu.

AdVenture Capitalist, Android cihazlar için ücretsiz olarak sunulan keyifli bir simülasyon oyunu olarak tanımlanabilir. Alışkın olduğumuz simülasyon oyunlarından farklı bir çizgide ilerleyen AdVenture Capitalist'te zengin olmaya çalışan, azimli ve çalışkan bir karakterin kontrolünü ele alıyoruz. Başarı basamaklarını teker teker çıktığı bu yolda, ona her türlü desteği sağlamalıyız.

Oyunda kontrol ettiğimiz karakter kendine bir şirket kuruyor. Tahmin ettiğiniz gibi bir şirketi yönetmek epey zor bir hadise. Bu yüzden adımlarımızı çok dikkatli atmalıyız ve sahip olduğumuz parayı çok iyi yönetmeliyiz. Neyse ki maddi gelirimizi artırdıkça işe alımlar yapabiliyoruz. Yöneticileri işe alıp önemli görevleri onlara atadıkça bizim de iş yükümüz azalıyor. Elbette satın alabileceğimiz birçok şey var. Şirketimiz için upgrade'ler bunlardan bir tanesi. Bunları yaparak gelirimizi artırabiliyoruz.

Oyunun en güzel yanlarından bir tanesi de farklı iş kollarına geçiş yapabiliyor oluşumuz. Farklı alanlara girerek gelirimizi artırma şansına sahibiz fakat önce yatırım yapmak gerekiyor. Oyunda sergilediğimiz performansa göre çeşitli başarımlar kazanabiliyoruz.

Genel olarak oyun bir hayli keyifli bir deneyim sunuyor. Açıkçası şirket yönetimi tarzı simülasyon oyunlarından hoşlanıyorsanız AdVenture Capitalist tam size göre.

YORUMLAR