Adventures in Ice World

Adventures in Ice World
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Adventures in Ice World ile Kuzey Kutbu'na yolculuk ediyoruz

Adventures in Ice World renkli grafikleri ve keyif veren oyun yapısıyla boş zamanlarınızı güzel bir şekilde değerlendirmenizi sağlayan bir mobil beceri oyunudur.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir platform oyunu olan Adventures in Ice World'de Kuzey Kutbu'na konuk oluyoruz ve sevimli bir penguenin maceralarına tanık oluyoruz. Penguenimiz bir gün buzullar üzerinde koşarken birden onu birşeyin takip ettiğini fark ediyor. Kocaman aç bir köpek balığı onun peşine takılmıştır ve onu akşam yemepi yapmaya çalışmaktadır. Biz bu noktada oyuna dahil oluyoruz ve penguenimizin buzullar arasında zıplamasına yardımcı olarak onu köpekbalığından korumaya çalışıyoruz.

Adventures in Ice World oldukça basit bir şekilde oynanabiliyor. Ekrana dokunduğumuzda penguenimiz zıplıyor. İki kere arka arkaya dokunduğumuzda ise daha yükseğe zıplayabiliyoruz. Oyundaki temel amacımız ise penguenimiz sürekli ilerlerken boşluklara düşmemek ve buzullara düzgün bir şekilde iniş yapmak.

Sevimli grafiklere, basit ve eğlenceli bir oynanışa sahip olan Adventures in Ice World her yaştan oyuncuya hitap etmekte.

YORUMLAR