Age of Lords: Dragon Slayer 1.6.1 (Android)

Age of Lords: Dragon Slayer

Age of Lords: Dragon Slayer
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Age of Lords: Dragon Slayer, ortalığı birbirine katarak hem savaşacağınız hem de diğer ülkeleri yağmalayacağınız aksiyon dolu bir MMORPG oyunu.

Age of Lords: Dragon Slayer, Android telefon ve tabletleriniz üzerinde ücretsiz olarak oynayabileceğiniz eğlenceli ve heyecan dolu bir strateji oyunu.

MMORPG oyunu kategorisinde yer alan Age of Lords'u oynarken yeni haritalar keşfedecek, diğer oyuncular ile sohbet edecek, kendi krallığınızı kuracak, savaşacak ve diğer ülkeleri fethedeceksiniz.

Akıllı stratejiler ihityaç duyacağınız oyunda kendi savaş planlarınızı geliştirerek düşmanlarınızı bozguna uğratabiliyorsunuz. Eğer yeterince düzgün savaş stratejileri geliştirmezseniz mağlubiyet kaçınılmaz oluyor.

Oyunda ücretsiz olarak verilen hızlandırmalar sayesinde ülkenizi çok daha hızlı kurarak geliştirebiliyorsunuz. Ülkenizi kurma ve geliştirme aşamasında teknolojiye de önem vererek labarotuvarları da geliştirmelisiniz. Böylece büyük bir krallığın ilk adımlarını atmış oluyorsunuz.

Eğlenceli ve heyecanlı bir oynanışa sahip olan Age of Lords: Dragon Slayer'ın en önemli unsurlarından bir tanesi ise kaynaklar. Krallık haritasında yeni yerler keşfederek ya da rakiplerinizle savaşarak kaynak elde edebiliyorsunuz. Ayrıca kaynaklarınızı da boşa kullanmamalısınız.

RPG ve strateji oyunları oynamaktaj keyif alıyorsanız, Age of Lords: Dragon Slayer'ı Android mobil cihazlarınıza ücretsiz olarak indirmenizi tavsiye ederim.

YORUMLAR