Agent (Android)

Agent

Agent
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Agent, kullanımı kolay ve ücretsiz olan bir Android mesajlaşma ve videolu görüşme uygulaması.

Agent, Android telefon ve tabletleriniz üzerinde ücretsiz olarak kullanabileceğiniz eğlenceli bir mesajlaşma ve görüntülü konuşma uygulaması.

İletişim uygulamaları kategorisinde yer alan Agent, sunmuş olduğu grup mesjalaşma, görüntülü konuşma, sosyal medya desteği, stickerlar ve emojiler ile bu alanda en popüler olan uygulamalar arasında yer alıyor.

Mesajlaşma ve görüntülü konuşma uygulamasından bekleyebileceğiniz tüm özelliklere sahip olan Agent ile dilediğiniz sayıda arkadaşınızı ekleyerek grup mesajlaşmaları yapabilmeniz bir artı. Pek çok uygulamada grup mesajlaşmaları için belirli bir kişi sayısı limiti bulunuyor.

Fotoğraf, video ve dosya paylaşımlarını da oldukça hızlı şekilde yapmanızı sağlayan Agent'ı WhatsApp, Skype, Tango vb. popüler iletişim uygulamaları kullanmaktan sıkıldıysanız deneyebilirsiniz. Fakat arkadaş grubunuz ile birlikte geçerek uygulamayı daha efektif kullanabileceğiniz için geçmeyi düşünüyorsanız en çok konuştuğunuz arkadaşlarınıza da uygulamayı önermelisiniz.

Mesajlaşma ekranı için farklı arka planlar, mesajlaşmada kullanabileceğiniz farklı sticker ve emojiler, internet bağlantısı olmasa bile oynayabileceğiniz mini oyunlar gibi ekstralara sahip olan Agent'ı Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip göz atmanızda fayda var.

YORUMLAR