Airplane Ideas

Airplane Ideas
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Airplane Ideas, Minecraft'ta görmeye alıştığımız blokları kullanarak uçak tasarladığımız bir mobil oyun.

Airplane Ideas, Android tabletler ve akıllı telefonlar üzerinde oynayabileceğimiz ücretsiz bir oyun. Özellikle Minecraft hayranlarına hitap eden bu oyunda blokları bir araya getirerek uçak tasarlamaya çalışıyoruz.

Oyun her ne kadar Minecraft'ı anımsatsa da kapsam olarak çok daha niş bir konu üzerine yoğunlaşıyor. Minecraft'ta olduğu gibi hayatta kalmak için mücadele vermek yerine, tasarım üzerine eğiliyoruz. Tasarımlarımızı gerçekleştirebilmek için kullanabileceğimi çok sayıda farklı materyalden üretilmiş blok var. Kolay kullanılan bir kontrol mekanizması eşliğinde bu blokları dilediğimiz noktalara yerleştirebiliyoruz.

Yüksek kaliteli görseller ve modellemeler, oyunun genel atmosferine olumlu katkıda bulunuyor. Airplane Ideas çevrimdışı olarak oynandığı için internet bağlantısına ihtiyacınız yok. Dolayısıyla ne zaman isterseniz oynamakta özgürsünüz.

Airplane Ideas'ta tasarladığınız uçakları cihazınıza arkaplan olarak atayabilirsiniz. Böylelikle hem tasarımlarınızı çevrenizdekilere göstermiş hem de daha kişisel bir mobil cihaz kullanım deneyimi yaşamış olursunuz.

YORUMLAR