Aktuel Ürünler A101 Şok

Aktuel Ürünler A101 Şok
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Aktuel Ürünler A101 Şok, popüler market zincirlerinin yayınlamış olduğu ürün broşürlerine tek bir uygulama ile ulaşabilmek için kullanabileceğiniz bir uygulama.

Aktuel Ürünler A101 Şok, adından da anlayacağınız üzere popüler marketlerin broşürlerini Android telefon ve tabletlerinize kadar getiren hem yararlı hem de pratik bir Android uygulaması.

Eğer alışveriş yaparken ekonomik olmayı ve en uygun fiyatları tercih etmeyi seviyorsanız bu uygulama tam size göre. En popüler marketlerin aktüel ürün broşürlerini kontrol ederek ürünleri yakından inceleme fırsatı bulacağınız uygulama sayesinde hem zaman tasarrufu yapabiliyor hem de paranızı daha ekonomik harcayabiliyorsunuz.

Süpermarket ve kişisel olarak farklı kategorilerden oluşan uygulama üzerinde ürünlere yakından bakma özelliği de bulunuyor.

Tansaş, Kipa, Migros, A101, Şok, Carrefour, Metro, Hakmar ve 100'e yakın sayıda diğer market seçenekleri arasından istediğinizi seçerek bu marketlerin ürün broşürlerini kolayca takip edebilirsiniz.

Yazının başında da dediğim gibi marketlerdeki indirim fırsatlarını değerlendirmeyi seviyorsanız Aktuel Ürünler A101 Şok uygulamasını hemen ücretsiz olarak Android telefon ve tabletlerinize indirip kullanmaya başlayın.

YORUMLAR