Alarm Clock (Android)

Alarm Clock

Alarm Clock
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Alarm Clock uygulamasıyla Android cihazlarınızda gelişmiş alarm seçeneklerinin keyfini sürebiliyorsunuz.

Alarm Clock uygulaması, Android akıllı telefon ve tabletlerinde yeni bir alarm uygulaması kullanmak isteyenlerin tercih edebilecekleri ücretsiz uygulamalar arasında yer alıyor. Android’in kendi alarm uygulamasından çok daha etkili ve kullanışlı bir yapıya sahip olan uygulama, pek çok gelişmiş seçeneğe erişmenize de izin veriyor.

Uygulamada 4 adet farklı saat tasarımı yer alıyor ve böylece saati hoşunuza gidecek bir tasarımla görüntüleyebiliyorsunuz. Ayrıca eklenebilecek olan alarm adetlerinde herhangi bir sınırlamanın olmaması ve geri sayım araçlarından da faydalanabilmek, Alarm Clock’un oldukça etkili bir alarm aracı haline gelmesini sağlıyor. Alarmınızda çalmasını istediğiniz parçayı da direkt olarak telefonunuzda yer alan müzikler arasından seçebiliyorsunuz.

Hem kilit ekranında hem de ana ekran çalışabilen widgetlara da sahip olan uygulama, böylelikle telefonunuzun her anından alarm olanaklarına ulaşabilmenizi sağlıyor ve her defasında bütün bir uygulamayı açmak zorunda kalmıyorsunuz. Alarmlara dair bildirimlerin bildirim çubuğunda yer alması sayesinde herhangi bir alarm işlevi gerçekleştiğinde onun haberini kaçırmanız imkansız hale geliyor.

Farklı alarmlarınızın adları üzerinde de değişiklikler yapabilmeniz, hangi alarmı ne için kurduğunuzu hatırlamanız için yeterli olacaktır. Oldukça hafif bir yapıya sahip olan ve böylelikle sorunsuzca kullanılabilen uygulama, çalışmak için internet bağlantısı da gerektirmediğinden dolayı her an her yerde kullanılabiliyor.

Ses düzeyi, ince ayarlar ve pek çok diğer özelliği ise derinlemesine alarm seçeneklerinden faydalanmak isteyenlerin işini görecektir. Yeni ve etkili bir alarm uygulaması denemek isteyenler çekinmeden göz atabilirler.

YORUMLAR